להגיע לרופא שיניים שנותן לך להרגיש שמישהו מקשיב ושומע אותך, זה לא מובן מאליו. תודה על האנושיות ועל הגשמת חלומות של חיוכים רחבים.

מאור, 36, ראשון לציון

תודה לבבית על טיפול מסור, אדיב, רגיש ומקצועי ועל תוצאות שאי אפשר לתאר במילים.

נורית, 43, נס ציונה

ללכת לרופא שיניים יכול להיגמר בשתי דרכים - בכאבים ודאגות או בהקלה גדולה. תודה רבה לך, ד״ר דקלו, על שפתרת את הבעיה שלי ואיפשרת לי לנשום לרווחה ולחייך שוב.

צביקה, 52, גני תקווה

אחרי שנים שאני נמנעת מלחייך ומסתירה את הפה בכל הזדמנות, אני מוצאת את עצמי מחפשת מראות ומרגישה ביטחון מחודש בעצמי. תודה ענקית.

אפרת, 38, רחובות

תמיד פחדתי ללכת לרופאי שיניים ובשנים האחרונות אני מרגישה נעים ונוח לקבוע ביקורות וטיפולים. ככה זה צריך להיות, כשסומכים על רופא השיניים שלכם. תודה רבה ד״ר דקלו על המקצועיות והיסודיות.

אנה, 46, גן יבנה

שנה אחרי טיפול שיניים רציני ומאסיבי ולא עובר יום בלי שאוקיר תודה על שהצלת את השיניים שלי. 2 רופאים אחרים תיכננו לעקור את רובן ולהשתיל שיניים תותבות וכבר מהביקור הראשון אצלך במרפאה, הרגשתי שיש מענה נכון יותר וקשוב יותר למה שטוב לי. אני ממליץ עליך בחום לכל מכריי וחבריי.

אבי, 56, גדרה

הייתי רואה תמונות של ״לפני״ ו״אחרי״ ומקנא. היום? אני כרזה מהלך לתמונת ״אחרי״. עברנו חודשים לא קלים ביחד והאווירה האכפתית והמקצועית אצלכם עשתה את כל ההבדל.

צחי, 29, יבנה

אני רוצה לומר תודה מכל הלב על הטיפול המסור והליווי הצמוד לאורך תקופת הטיפול. לקוחה מרוצה עד הגג נוספה לרשימה.

רעות, 39, אשקלון